Україна ввела санкції проти російських транспортних компаній


Україна ввела санкції проти російських транспортних компаній

З ініціативи Служби безпеки України застосовано спеціальні санкції і обмежувальні заходи до окремих суб’єктів підприємницької діяльності РФ, які уклали контракти з підприємствами транспортної галузі на окупованій території Донбасу.

Як повідомляє прес-центр СБУ, протягом 2018 року низка російських юридичних і фізичних осіб уклали «зовнішньоекономічні угоди» з транспортними підприємствами, що працюють на тимчасово окупованій території. На підставі цих договорів відбувається систематичне незаконне переміщення вантажів через закриті пункти пропуску «Ізварине», «Довжанський» і «Червона Могила» Луганської митниці.

«Своїми діями російські підприємства грубо порушують міжнародні норми і правила і причетні до фінансового і матеріального забезпечення терористичних організацій на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей. Це завдає суттєвих збитків економіці України», – повідомили в СБУ.

Зараз РНБО і Мінекономіки введені санкції стосовно низки підприємств країни-агресора, зокрема проти АТ «РЖД Логистика», ТОВ «Промкомплекспласт», ТОВ «Газголдер» та інших суб’єктів господарювання РФ.

Зазначені санкційні заходи передбачають блокування активів, обмеження торгових операцій, часткове або повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень по території України і інші обмеження, які не дозволять порушникам надалі здійснювати фінансово-господарську діяльність в Україні та запобігають виведенню капіталів за межі нашої держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua