0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Дослідження: співробітники компанії можуть бути вдвічі небезпечнішими від хакерів


Дослідження: співробітники компанії можуть бути вдвічі небезпечнішими від хакерів

За першу половину 2018 року 65% випадків витоку даних сталися через власних співробітників компаній. Такого висновку дійшли аналітики компанії InfoWatch.

При цьому на зовнішні атаки припало приблизно 35% випадків, тоді як на початку 2017 року цей показник становив 43%. При цьому 53% випадків витоку даних сталися через звичайних співробітників, ще 3,5% – через підрядника, 2,3% – керівника компанії, 1,2% – системних адміністраторів.

При цьому витоки через співробітників небезпечніші не тільки в кількісному показнику, але і в якісному – якщо хакери намагаються викрасти тільки певні дані, то співробітники, як правило, зливають абсолютно рандомну інформацію.

Найчастіше витоки стосуються даних співробітників і клієнтів – 69%. На другому місці – платіжна інформація, на неї припадає 21,3% витоків, на третьому – 5,3% – державна таємниця, 4,4% – комерційна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування