0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Український бізнес спрогнозував курс долара на 2019 рік


Український бізнес спрогнозував курс долара на 2019 рік

Український бізнес закладає на 2019 рік вартість валюти на рівні 30 грн/$1, йдеться в дослідженні щодо прогнозів бізнесу на наступний рік, проведеному Європейською бізнес асоціацією (ЄБА).

“При плануванні бюджетів на наступний рік бізнес закладає вартість валюти на рівні 30 грн/$1, тоді як на поточний рік прогнози були на рівні 28 грн/$1”, – сказала виконавчий директор ЄБА Анна Дерев’янко на конференції Global Outlook 2018 у Києві у вівторок.

Також понад 61% СЕО заявили, що не планують масштабних інвестицій на 2019 рік.

Водночас, 75% СЕО очікують позитивного розвитку бізнесу в Україні в наступному році. Так, 42% власників бізнесу очікує на збільшення доходу від розвитку бізнесу в розмірі 10-20%. Прогнози 43% СЕО щодо прибутковості в валюті складають до 10%.

Водночас 17% опитаних прогнозують зростання доходу в бізнесі в гривні більш ніж на 20% і на 10-20% в доларовому еквіваленті.

“Торік очікування були більш оптимістичними. Тоді 86% власників сподівалися на позитивні зміни. Зараз ми повертаємося до показників 2017 року», – зазначила А.Деревьянко.

За її словами, основними завданнями, визначеними бізнесом для влади на наступний рік, є: ефективна боротьба з корупцією, встановлення верховенства права, судова реформа і політична стабільність.

На думку опитаних СЕО, важливими факторами для розвитку бізнесу в Україні є також: проведення податкової та митної реформ, прогрес у виконанні Угоди між Україною та Євросоюзом і посилення енергобезпеки та енергоефективності.

“Для поліпшення інвестклімату для бізнесу необхідно: запустити роботу Антикорупційного суду, реформувати судову систему і повернути довіру до неї, відкрити ринок землі, знизити податковий тиск на фонд оплати праці, детінізувати економіку”, – зазначила А.Деревьянко.

У дослідженні “Прогнози бізнесу на 2019 рік” брали участь 106 топ-менеджерів компаній-членів ЄБА. Опитування містило 10 запитань і проводилося вже третій рік поспіль.

До речі, 26 вересня в Україні відбудеться Перший український валютний форум, учасники якого в форматі відкритих дискусій детально обговорять, навіщо потрібен закон “Про валюті і валютні операції” та що він змінює.

Ознайомитися з програмою заходу та зареєструватися можна на сайті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування