Маркарова озвучила позицію Мінфіну щодо податку на виведений капітал


Маркарова озвучила позицію Мінфіну щодо податку на виведений капітал

Мінфін виступає за введення податку на виведений капітал з 2019 року і підготував низку змін у законопроект, які допоможуть запобігти втратам бюджету та забезпечать дотримання Україною її міжнародних зобов’язань, зокрема у рамках угод про уникнення подвійного оподаткування.

Про це повідомила в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

Читайте також: Мінфін України 2019 року розраховує залучити на зовнішньому борговому ринку $3,5 млрд

“Мінфін активно опрацьовує законопроект про податок на виведений капітал. Ми створили групу, яка практично на фінальній стадії своєї діяльності, яка врахувала повністю його вплив. У нас є дуже чітка позиція, і на цьому тижні ми передамо її в комітет, який працюватиме над законопроектом. Про те, з одного боку, як ми бачимо введення його все-таки з 2019 року. Але там передбачена певна стадійність, яка додасться до тієї, що вже є в законопроекті (банки можуть певний період продовжувати працювати з податком на прибуток, — ред.). У нас є пропозиції, яким чином такого ж типу стадійне введення запустити, щоб воно мало згладжений ефект на державний бюджет “, – розповіла Маркарова.

Також, за її словами, Мінфін запропонував низку змін, що стосуються того, яким чином при введенні податку дотриматися всіх зобов’язань України, у тому числі за договорами щодо уникнення подвійного оподаткування тощо.

“Ця робота триває. Я знаю, що є багато полярних думок щодо самого законопроекту, але він вже є, він у Верховній Раді, поданий Президентом України, і ми зі свого боку досить якісно його опрацьовуємо. З точки зору того, як зробити, щоб цей податок мав позитивний вплив на розвиток бізнесу і одночасно згладив втрати, які можуть бути на першому етапі для бюджету”, — підкреслила Маркарова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua