МВФ замінив програму допомоги Україні з EFF на stand-by


МВФ замінив програму допомоги Україні з EFF на stand-by

Міжнародний валютний фонд (МВФ) замінив програму допомоги Україні з EFF на stand-by, повідомила представник президента в парламенті, нардеп фракції “Блок Петра Порошенка” Ірина Луценко.

“…МВФ змінив програму допомоги, з якою працювали, на програму stand-by. А програма міжнародної допомоги stand-by дається тим країнам, які вийшли з переддефолтного стану. Уже навіть те, що МВФ змінив програму для країни, яка починає розвиватися, але яка має ще проблеми, але яка вже не в переддефолтному стані, свідчить про визнання міжнародними фінансовими інституціями того, що Україна показує дуже хороше зростання”, – сказала І.Луценко в ефірі телеканалу “112. Україна”.

Як повідомлялося, місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом 6 вересня почала роботу в Києві. Представники Фонду мають намір обговорити з владою України останні економічні події і економічну політику. На порядку денному питань, підлягають обговоренню, також фінансова допомога від МВФ на підтримку політики, спрямованої на забезпечення макроекономічної стабільності та подальшого руху економіки країни в напрямку сталого та інклюзивного зростання.

Місія перебуватиме в Києві до 19 вересня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВФ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua