НБУ модернізував порядок інкасації коштів та перевезення цінностей банків


НБУ модернізував порядок інкасації коштів та перевезення цінностей банків

Національний банк України модернізував порядок організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні.

Про це йдеться у постанові Правління Національного банку України від 04 вересня 2018 року № 96 “Про затвердження Змін до Інструкції з організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні”, повідомляється на сайті регулятора.

Читайте також: НБУ затвердив Основні принципи грошово-кредитної політики на 2019 рік

«Зокрема, постановою № 96: визначено перелік документів, що подає банк у разі започаткування нового виду діяльності, а саме інкасації коштів та перевезення валютних цінностей; визначено вимоги щодо наявності ділової репутації керівника підрозділу інкасації банку; уточнено вимоги щодо облаштування панцерованого оперативного автотранспорту; уточнено форми супровідних відомостей з урахуванням змін в готівковому обігу; урегульовано інші питання, пов’язані з удосконаленням організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей», – йдеться в повідомленні.

Постанова № 96 набуває чинності з 14 вересня 2018 року.

За даними НБУ, прийняття цього документа зумовлене змінами в українському законодавстві та необхідністю забезпечення сучасних потреб готівкового обігу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua