Інвестори назвали головні перешкоди для інвестицій в Україну


Інвестори назвали головні перешкоди для інвестицій в Україну

Широкомасштабна корупція і відсутність довіри до судової системи третій рік поспіль є основними перешкодами для інвестування в Україну.

Про це свідчать результати опитування, проведеного інвесткомпанією “Драгон Капітал” (Київ) та Європейською бізнес асоціацією (ЄБА).

“Вже третій рік, на жаль, на першому місці серед зазначених інвесторами проблем, що стримують інвестування в Україну, є корупція. Показник дещо знизився порівняно з минулим роком, але все одно залишається на першому місці”, – сказав президент Томаш Фіала під час форуму Реанімаційного пакету реформ у Києві у вівторок.

За його словами, на другому місці – недовіра до судової влади, на третє вийшла нестабільна валюта та фінансова система на тлі погіршення ставлення міжнародних інвесторів до країн, що розвиваються.

Відповідно чинник монополізації влади олігархами і конфлікту інтересів між політиками і бізнесом змістився на четверте місце. На п’ятому місці – воєнний конфлікт з Росією.

Кажучи про очікування інвесторів, Т. Фіала повідомив, що вони розраховують від чинної, або вже наступної влади, яка буде обрана на виборах в 2019 році, в першу чергу, на ефективну боротьбу з корупцією.

Крім того, інвестори відзначають необхідність перезапуску судової системи і вирішення проблеми конфлікту інтересів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua