Intel може передати частину виробництва зовнішній компанії


Intel може передати частину виробництва зовнішній компанії

Багаторічний лідер в галузі технологій напівпровідникового виробництва, Intel, вже п’ятий рік не може освоїти масовий друк за передовими літографічними нормами, а конкуренти тим часом ідуть вперед.

Компанія через проблеми планування і чергову затримку 10-нм норм виявилася не в змозі забезпечити попит на свою 14-нм продукцію.

Читайте також: Intel планує збирати процесори з набору кристалів

Сформований сильний дефіцит своїх 14-нм потужностей Intel збирається вирішувати за допомогою передачі частини виробництва своїх 14-нм чіпів тайванській TSMC.

Щоб приділити першочергову увагу високоприбутковим продуктам, головним чином серверним процесорам і системній логіці, Intel нібито планує передати на аутсорсинг виробництво настільних чіпсетів початкового рівня на зразок H310 і декількох інших 300-ї серії. TSMC буде виробляти їх з дотриманням своїх 10-нм норм.

За словами джерел, Intel зіткнулася з тим, що може задовольнити зараз лише 50% попиту на свої 14-нм кристали.

Стверджується, що аутсорсинг став єдиним підходящим виходом зі складної для Intel ситуації, оскільки компанія навряд чи побудує додаткові 14-нм технологічні потужності.

TSMC вже є контрактним виробником Intel: остання друкує на Тайвані однокристальні системи SoFIA, чіпи FPGA, а також деякі LTE-модеми для iPhone.

Виробники материнських плат очікують, що до кінця 2018 року дефіцит з поставками 14-нм чіпсетів Intel трохи ослабне.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua