На 30% більше кешбеку від Альфа-Банку Україна!


На 30% більше кешбеку від Альфа-Банку Україна!

Доходним видалось літо для клієнтів Альфа-Банку Україна, які скористалися кредитною карткою «Максимум» у період дії пропозиції по суперкешбеку до 25%. Протягом трьох місяців – з червня по серпень (включно) – сума коштів, яка була нарахована клієнтам, завдяки акційному кешбеку зросла на 30%, сягнувши 4,5 млн грн на місяць.

Нагадаємо, що спеціально на період літнього сезону відпусток по кредитній картці «Максимум» діяв додатковий кешбек на travel-категорії. Плануючи або здійснюючи подорож, її власники могли повернути:

  • 25% від витрат у магазинах Duty Free,
  • 10% за придбані автобусні або залізничні квитки,
  • 3% від вартості послуг з оренди авто, витрат на авіаквитки та готелі,
  • 3% за круїзні лінії.

Також протягом акції було подвоєно максимальну суму кешбеку до виплати: до базових 500 грн на місяць додались ще 500 грн за travel-категорії. Таким чином, власники картки могли щомісяця повертати до 1000 грн (з урахуванням податків).

За підсумками трьох акційних місяців найбільша сума кешбеку була нарахована за придбання залізничних квитків, за ним йдуть витрати на авіаквитки, закривають трійку лідерів кешбеку оплати у магазинах Duty Free.

Вигідний кешбек є беззаперечною перевагою картки «Максимум». Базові категорії товарів та послуг, за які банк повертає гроші, органічно вписані в щоденні витрати клієнта. Це 5 % у кафе та ресторанах, 3% на АЗК, та 2% у супермаркетах.

Картку Максимум від Альфа-Банку Україна можна замовити на сайті банку, у мобільному додатку Alfa Mobile Ukraine, контакт-центрі за коротким номером 3530 та у будь-якому відділенні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua