0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Виконання Україною вимог МВФ щодо ціни на газ є критично важливим - ЄБА


Виконання Україною вимог МВФ щодо ціни на газ є критично важливим - ЄБА

Перед українською владою стоїть непросте завдання конструктивно провести переговори з представниками Міжнародного валютного фонду, місія якого працюватиме в Києві з 6 вересня, при цьому виконання умови щодо ціни на газ є критично важливим.

Про це йдеться в повідомленні Європейської Бізнес Асоціації.

Бізнес-спільнота сподівається, що візит місії МВФ завершиться домовленістю про надання Україні чергового кредитного траншу, а також наша країна виконає умови для отримання 800 мільйонів доларів позики від Світового Банку і 500 мільйонів євро макрофінансової допомоги від Євросоюзу. В асоціації нагадали, що ще одним з кроків по програмі з МВФ є контроль за дефіцитом національного бюджету.

Також в асоціації закликали, не відкладаючи на другий план, вживати заходів для проведення земельної реформи, боротьби з корупцією та зниження тіньової економіки, що теж передбачено програмою.

Довідка Finance.ua

  • Програма України і МВФ обсягом 17,5 мільярда доларів, з яких Україна отримала 8,7 мільярда доларів, закінчується навесні 2019 року. У 2018 році Національний банк і Міністерство фінансів розраховують у рамках цієї програми отримати 1,9 мільярда доларів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування