0 800 307 555
0 800 307 555

Суд відновив права Дельта Банку щодо боргів "Укрспирту" на 50 млн гривень


Суд відновив права Дельта Банку щодо боргів "Укрспирту" на 50 млн гривень

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб констатує, що суд відновив права Дельта Банку як єдиного кредитора за боргами державного підприємства “Укрспирт” на понад 50 млн гривень.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.

9 серпня 2018 року постановою Київського апеляційного господарського суду була задоволена апеляційна скарга і позов Національного банку україни та визнано недійсним договір про відступлення права вимоги за кредитом ДП “Укрспирт”.

Читайте також: Активи ФГВФО в липні скоротилися

Таким чином, були відновлені права Дельта Банку як єдиного кредитора за договором кредитної лінії ДП “Укрспирт” на суму понад 50 млн гривень.

“Боротьба за цей актив була дуже важливою для неплатоспроможного банку і його кредиторів, передусім через те, що в грудні 2017 року за результатами розгляду іншої судової справи визнано недійсним перебування майнових прав за цим кредитним договором у заставі Національного банку”, – наголошується в повідомленні.

Таким чином, рішення суду значно збільшує вартість цього активу і, відповідно, потенційну суму надходжень від нього.

При цьому важливо, що кошти, отримані від продажу або ж управління активом, спрямовуватимуться на задоволення вимог кредиторів банку в порядку черговості, визначеної законом “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”.

Довідка Finance.ua:

  • Дельта Банк був віднесений до категорії неплатоспроможних 2 березня 2015 року, а 2 жовтня 2015 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб иНБУ прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.
  • Підприємства “Укрспирту” можуть виробляти понад 30 млн дал спирту на рік.
  • Усього в ДП входить 41 виробничий майданчик.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua