General Electric знайшла депо для обслуговування локомотивів в Україні


General Electric знайшла депо для обслуговування локомотивів в Україні

Експерти General Electric планують рекомендувати менеджменту Укрзалізниці Мелітопольське локомотивне депо регіональної філії Придніпровська залізниця як основну базу для проведення сервісного обслуговування локомотивів.

Про це повідомили в Укрзалізниці.

Читайте також: General Electric відправила перший локомотив в Україну

Такі висновки співробітники GE зробили після експертизи і огляду депо.

“Представники компанії General Electric вважають, що Мелітопольське локомотивне депо максимально відповідає вимогам компанії до центру з обслуговування побудованих для України тепловозів серії ТЕ33АС Тризуб”, – йдеться в повідомленні.

В ході візиту в Мелітопольське депо представники General Electric оглянули виробничі приміщення депо, ознайомилися з технічним оснащенням і можливостями структурного підрозділу, його кадровим потенціалом.

“У депо є прекрасна база. Добре оснащена. Кваліфікований персонал. Скрізь чисто. Приміщення не нові, але їх приводять до ладу і ремонтують”, – сказав регіональний директор з сервісу General Electric Павло Семикопенко.

За словами регіонального директора з якості General Electric Газіза Іскакова, технічна експертиза показала, що в депо досить високий рівень механізації і автоматизації виробничих процесів.

Представники General Electric вважають, це дає підстави рекомендувати менеджменту Укрзалізниці Мелітопольське депо як основну базу сервісного обслуговування локомотивів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування