До 2022 року в Японії побудують 10 лікарень з використанням ШІ


До 2022 року в Японії побудують 10 лікарень з використанням ШІ

Японський уряд об’єднує зусилля з підприємствами та науковими колами, щоб створити лікарні з використанням технології штучного інтелекту (ШІ), для того, щоб дати можливість їх персоналу більше часу приділяти догляду за пацієнтами.

Читайте також: Маск хоче вбудувати штучний інтелект в автомобілі Tesla

Уряд планує направити протягом півстоліття на реалізацію проекту понад $100 млн з метою створення 10 експериментальних лікарень до кінця 2022 фінансового року. Передбачається, що ШІ буде використовуватися при вирішенні широкого спектра завдань, починаючи з оновлення медичних карт пацієнтів з аналізом тестів і знімків до допомоги у визначенні діагнозу.

Ці зусилля спрямовані на вирішення структурних проблем охорони здоров’я Японії, включаючи хронічну нестачу лікарів і медсестер, і навіть їх відсутність в деяких районах, і зростання витрат на медицину. Ця ініціатива також допоможе зробити Японію більш конкурентоспроможною на світовій арені, дасть стимул розвитку ШІ і допоможе збільшити експорт медичної техніки.

Учасники будуть розробляти програми з підтримкою ШІ, які будуть автоматично вводити інформацію в медичні карти пацієнтів на основі їх бесід з лікарями під час огляду. Це, як очікується, дозволить лікарям зосередитися на пацієнтах і ​​дати їм більше часу для обговорення їх стану.

ШІ також буде використовуватися для аналізу магнітно-резонансної томографії та ендоскопічної візуалізації, для обробки аналізів крові та іншої інформації. Він навіть буде вивчати ДНК пацієнтів, щоб допомогти вибрати найбільш підходящі методи лікування.

В той час, як історичний максимум лікарів у Японії склав в 2016 році 319 тис. осіб, вони, як правило, зосереджені в центральних регіонах країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування