Українці споживають все менше хліба


Українці споживають все менше хліба

Виробництво хліба та хлібобулочних виробів за січень-червень 2018 скоротилося на 9,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року і склало 468, 000 тонн.

Про це повідомляє Держстат.

У червні виробництво хліба та хлібобулочних виробів склало 74,4 тис. тонн, а це на 8,6% нижче показника травня і на 14,6% менше результату аналогічного періоду 2017 року.

Як повідомлялося раніше, виробництво пшеничного і пшенично-житнього борошна скоротилося на 8,1% і склало 819 тис. тонн.

“Йде тенденція і до зниження попиту на хлібобулочну продукцію. Справа в тому, що хліб сьогодні як продукт залежить від кількості населення, а вона скорочується – остання цифра показувала 42,6 млн осіб. Крім того, структура харчування людей змінюється – люди намагаються їсти менше хліба і приділяють більше уваги фруктам і овочам. Також впливає низька купівельна спроможність населення, в той час як ціни на хліб зростають”, – прокоментував генеральний директор “Укрхлібпрому” Олександр Васильченко.

Об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості “Укрхлібпром” попередньо оцінює зниження виробництва хлібобулочних виробів на 7,5% до 1,1 млн тонн в 2018 році в порівнянні з 2017 роком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Держстат
В Контексті Finance.ua
Опитування