0 800 307 555
0 800 307 555

В Укренерго розповіли, за яких обставин в столиці можуть відключити електроенергію


В Укренерго розповіли, за яких обставин в столиці можуть відключити електроенергію

Якщо рівень енергоспоживання не збільшиться і збережеться нормальна схема електромережі, відключення ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 чи не позначиться на енергопостачанні споживачів у Києві.

Про це повідомили в ДП “НЕК “Укренерго”.

Читайте також: Держстат розповів, у скільки українцям обійшлися комунальні послуги за червень

При цьому, за інформацією Укренерго, є кілька сценаріїв, за яких можливі порушення якості електроенергії у споживачів або обмеження електропостачання для частини столиці. Найтяжчий з них – можливе припинення генерації електроенергії на Трипільській ТЕС. Але на сьогоднішній день ситуація з підтриманням генерації на цій електростанції покращилася, оскільки після завершення реконструкції енергоблоку вона вже активно використовує газове вугілля, в якому Україна не відчуває нестачі.

“Тому можна говорити про те, що хоча б один блок Трипільської ТЕС завжди залишиться в роботі”, – підкреслили в Укренерго.

Другий сценарій – можлива аварія на крупній трансформаторній підстанції типу “Новокиївська” або на ТЕЦ-6, або аварійне відключення однієї з ліній 330-750 кВ, що живлять Київський енерговузол, при підвищенні середньодобової температури повітря вище 30 °С.

“Якщо відбудеться відключення автотрансформаторів на підстанції “Новокиївська” або відключаться автотрансформатори на ТЕЦ-6 (вона працюватиме як транзитна підстанція), або відключиться лінія 750 кВт “ЧАЕС – Київська” і при цьому середньодобова температура буде близько 30 °С, може бути встановлено обмеження потужності від 50 до 150 мВт – це всього 10-15% споживання столиці в поточних режимах”, – пояснили в Укренерго.

При цьому максимальний час відсутності електрики в деяких районах столиці не перевищить двох годин в разі форс-мажору.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua