Мінрегіон зобов'язав великі міста розробляти транспортні схеми на 30-40 років


Мінрегіон зобов'язав великі міста розробляти транспортні схеми на 30-40 років

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства зобов’язало міста з населенням понад 100 тис. осіб розробляти комплексні схеми транспорту на 30-40 років.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Читайте також: Дороги обласного значення відремонтують за 11 млрд грн

“Це дасть чітке розуміння перспективного розвитку транспортного руху, тобто дозволить оптимізувати роботу всіх видів транспорту не тільки зараз, але і в майбутньому, організувати дорожній рух з мінімальним рівнем заторів, знизити аварійність і підвищити безпеку на дорогах”, – написав Л.Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, комплексна схема транспорту (КСТ) повинна розроблятися як окремий документ на основі генерального плану міста. Схема має враховувати соціально-економічні та планувальні особливості міста, зростання населення і території, перспективні зміни в розміщенні великих підприємств, будівництва, торгових та інших об’єктів.

“Якщо міста з меншим населенням мають проблеми з транспортним рухом, то вони також можуть розробляти такі комплексні схеми транспорту”, – зазначив Л. Парцхаладзе.

Дані зміни вводяться новою державною будівельною нормою (ДБН) і набирають чинності з 1 вересня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua