Відокремлення оператора ГТС: у Нафтогазі розповіли про дорожню карту


Відокремлення оператора ГТС: у Нафтогазі розповіли про дорожню карту

Наглядові ради НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Магістральні газопроводи України» домовилися про дорожню карту щодо відокремлення оператора газотранспортної системи України (анбандлінгу).

Про це повідомили у прес-службі Нафтогазу.

Читайте також Нафтогаз повідомив, коли збільшить ціну на газ для промисловості

«Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» рада повідомити, що вона досягла згоди з наглядовою радою АТ «Магістральні газопроводи України» (МГУ) щодо дорожньої карти співробітництва з метою повного і прозорого відокремлення функції оператора ГТС в Україні», – йдеться у повідомленні.

У Нафтогазі переконані, що досягнення домовленостей забезпечить виконання Україною регуляторних вимог ЄС, гарантуючи при цьому енергетичну безпеку та економічне процвітання України.

Згідно з узгодженим меморандумом про взаємопорозуміння, процес відокремлення функції оператора ГТС (анбандлінгу) має бути завершений на початку 2020 року, після того, як закінчиться дія чинного контракту на транзит газу з Газпромом.

Довідка Finance.ua

  • «Нафтогаз України» – державна компанія України з видобутку, транспортування та переробки нафти і природного газу.
  • “Нафтогаз України” є вертикально-інтегрованою нафтогазовою компанією, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки родовищ, експлуатаційного і розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, транспортування природного і скрапленого газу споживачам.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua