0 800 307 555
0 800 307 555

Омелян виступив за високі зарплати керівникам держпідприємств


Омелян виступив за високі зарплати керівникам держпідприємств

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян вважає виправданими високі зарплати співробітникам держкомпаній, якщо ці співробітники допомагають заощадити державі великі суми грошей.

Про це заявив Омелян в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Читайте также: Уряд хоче заборонити виплачувати бонуси та винагороди працівникам державних компаній

“Якщо ми хочемо, щоб всі державні компанії були не банкрутами, а успішними процвітаючими підприємствами, ми зобов’язані запросити до їхнього керівництва людей з ринку. Тобто людей, які або вже створили свої компанії, або мають необхідний досвід та прозору бізнес-репутацію, у тому числі відсутність корупційних моментів минулого. Вони будуть готові піти до державних компаній, щоб вивести їх з бруду, в якому вони перебувають, тільки за умови гідної зарплати”, – зазначив Омелян.

Він додав, що якщо йдеться про системну зміну управління державними компаніями, то потрібно наймати таких людей на ринкових умовах, і вони мають нести повну відповідальність за свою роботу.

“Коли ми говоримо про “Укрпошту”, це було хронічно збиткове, безперспективне підприємство, яке ще кілька років тому взагалі думали закрити і не бачили можливості його розвитку. Зараз це підприємство динамічне. Насправді за останні 2 роки завдяки керівництву “Укрпошти” на тендерах ProZorro зекономлено півмільярди гривень. В Адміністрації морських портів України призначений новий керівник, він отримує ринкову зарплату, перші два тендери економлять 400 млн грн. Тому коли ми говоримо, що він буде отримувати зарплату 5, 10 або 20 млн на рік, а буде економити державі сотні мільйонів – я вважаю, що це виправдана зарплата”, – резюмував Омелян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua