Кабмін встановив розмір річної плати за оренду держнерухомості в розмірі 1 грн


Кабмін встановив розмір річної плати за оренду держнерухомості в розмірі 1 грн

Кабінет Міністрів України встановив розмір річної плати за оренду державного та комунального нерухомого майна органами фондів соціального страхування на рівні 1 грн.

“Урядом ухвалено рішення про встановлення розміру річної орендної плати за оренду державного та комунального нерухомого майна органами фондів соціального страхування на рівні 1 грн (як для бюджетних організацій, Пенсійного фонду та його територіальних органів)”, – повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики з посиланням на рішення уряду в середу.

Зазначається, що рішення ухвалено для впровадження єдиних підходів у визначенні орендної плати органам фондів соціального страхування та Пенсійного фонду України, утримання майна яких здійснюється за рахунок коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Крім того, реалізація акта забезпечить економію витрат бюджетів фондів соцстрахування і раціональне спрямування зекономлених коштів на виплату застрахованим особам матеріального забезпечення у разі хвороби, повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua