Huawei і Audi домовилися про створення підключених автомобілів


Huawei і Audi домовилися про створення підключених автомобілів

Китайський виробник телекомунікаційного обладнання Huawei і автогігант Audi оголосили про розширення співпраці в сфері підключених автомобілів (Connected Car).

Особливість таких машин полягає в тому, що їхні системи перебувають у постійному зв’язку з іншим автотранспортом і об’єктами дорожньої інфраструктури.

Спільна робота стосується створення навчальних програм, які допоможуть підвищити кваліфікацію технічних фахівців в сфері інтелектуального водіння і цифрової трансформації сервісів. Крім того, партнери збираються інвестувати в науково-дослідну роботу і пошук нових технологічних рішень.

Для підключених автомобілів потрібні стабільні канали зв’язку, що забезпечують високу пропускну здатність. Audi стала першим іноземним автовиробником, який взяв участь у тестуванні стандарту мобільного зв’язку LTE-V на автомобільних дорогах загального користування в Китаї. Ця технологія дозволяє водіям отримувати інформацію про дорожню ситуацію та рух транспорту в режимі реального часу завдяки підключенню до системи світлофорів і системі відеоспостереження на перехрестях.

Huawei і Audi співпрацюють у сфері інтелектуальних підключених автомобілів вже кілька років. Компанії виступили ініціаторами створення міжгалузевої організації 5GAA і провели кілька спільних випробувань в Німеччині, Іспанії та Китаї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування