НБУ дозволив ВіЕс Банку приєднатися до ТАСкомбанку


НБУ дозволив ВіЕс Банку приєднатися до ТАСкомбанку

Національний банк України (НБУ) дозволив провести реорганізацію ВіЕс Банку (Львів) шляхом приєднання до ТАСкомбанку (Київ) за спрощеною процедурою, повідомляється на веб-сайті ВіЕсБанку.

“11 липня 2018 року ВіЕс Банк отримав від НБУ електронне повідомлення про надання дозволу на реорганізацію шляхом приєднання ВіЕс Банку до ТАСкомбанку за спрощеною процедурою”, – повідомив ВіЕс Банк.

Приєднання відбуватиметься відповідно до затвердженого загальними зборами акціонерів кожного з банків плану реорганізації і договору про приєднання. В результаті реорганізації ТАСкомбанк стане правонаступником всіх прав і обов’язків ВіЕс Банку відповідно до вимог закону.

Група “ТАС” заснована в 1998 році, має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. У фінансовий сектор групи входять ТАСкомбанк, Універсал банк, ВіЕс Банк, дві страхові компанії і кілька інших організацій. Засновником і основним акціонером групи є Сергій Тігіпко.

За даними НБУ, на 1 січня 2018 року основним власником ТАСкомбанку є С.Тігіпко, якому належало 99,86851% цінних паперів.

На початку листопада 2017 року Нацбанк України погодив С.Тігіпку опосередковане придбання 99,9% акцій ВіЕс Банку. Прямим покупцем виступила кіпрська компанія Bailican Limited. Операція була закрита на початку грудня 2017 року.

Сбербанк продав ВіЕс Банк в рамках реалізації стратегії з виходу з банківського ринку України.

Довідка Finance.ua

  • ВіЕс Банк (VS Bank, до 16 грудня 2013 року – Фольксбанк, раніше – Електрон банк) заснований в 1991 році.
  • Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року за розміром чистих активів ТАСкомбанк посідав 18-е місце (13,843 млрд грн), ВіЕс Банк – 34-е місце (2,646 млрд грн) серед 84 банків, що діяли в країні.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування