В Україні створюють вертолітну поліцію


В Україні створюють вертолітну поліцію

В Україні повним ходом йде створення вертолітної поліції, на що планують витратити півмільярда євро (15 млрд грн). До кінця 2018-го силовики планують отримати перші чотири-п’ять з 55 французьких вертольотів компанії Airbus.

Як розповів “Сегодня” радник голови МВС Іван Варченко, всю партію вертольотів Україна отримає протягом двох-трьох років.

“Зараз у МВС формується спеціальний підрозділ, який буде керувати цією вертолітною службою. Отримані вертольоти будуть використовуватися і для потреб поліції, прикордонників та рятувальників. Одні будуть задіяні для евакуації людей та іншої допомоги в надзвичайних ситуаціях, інші — для патрулювання території або для чергування на певній ділянц”, – розповів Варченко.

До цього він додав, що вертольоти будуть задіюватися і для спостереження за ситуацією на державному кордоні України.

Планується, що на озброєнні у копів з’являться три моделі вертольотів: H-145 (частіше використовується для патрулювання, придатний для перевезення спеціального призначення), М-125 і H-225, мають широкий спектр застосування.

З міжнародного досвіду, екіпаж вертольота працює у зв’язці з наземними копами — останнім повідомляють про маршрут злочинців, і вони блокують рух на потрібних вулицях. Як правило, за підтримки з повітря погоня за автомобілем закінчується через 30-40 хвилин на користь копів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua