Стала відома трійка основних постачальників м’ясної сировини до України


Стала відома трійка основних постачальників м’ясної сировини до України

Упродовж січня-червня цього року в Україну надійшло 8,4 тис. т свіжого, охолодженого та мороженого м’яса свиней (проти 924 т минуло року) сукупною вартістю 15,4 млн дол. США.

До постачальників додалася Бразилія.

Такою інформацією з Finance.ua поділився аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України» з посиланням на Державну фіскальну службу України.

Читайте також: Україна знову скоротила виробництво свинини

Трійка основних постачальників м’ясної сировини до України не змінилася: як і торік основна частка імпортованої свинини — майже 56% — припадає на поставки з Німеччини, Нідерландів та Данії.

За словами аналітиків АСУ, ці три постачальники у першому півріччі 2018-го завезли в Україну трохи більше половини свинини закордонного походження, решта поставок припадає на інших контрагентів.

«Звичайно, в основному імпортна свинина надходить на внутрішній ринок з країн Європи. Але під категорією „інші“ можна побачити й інших гравців. Так, з минулого року в Україну періодично надходить канадська свинина (зокрема, морожені лопатки, окости та їх відруби). У січні-квітні ці частини надходили до України по 1,77−2 дол. США/кг, у травні — по 1,68 дол. США/кг, а минулого місяця їх митна вартість коливалася між 1,66−1,68 дол. США/кг. Надходили з Канади й дорожчі свинячі частини (у травні та червні) — по 2,39 та 2,59 дол. США/кг», — зазначили в аналітичному відділі Асоціації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua