П'ять країн об'єдналися в альянс для боротьби з криптозлочинами


П'ять країн об'єдналися в альянс для боротьби з криптозлочинами

Податкові служби США, Австралії, Канади, Нідерландів і Великобританії створили альянс, покликаний боротися зі злочинами в криптовалютній сфері.

Про це повідомляє Forbes.

Відзначається, що союз буде називатися J5. Його метою стане посилення міжнародного контролю за криптозлочинністю.

Податкові управління п’яти країн будуть обмінюватися інформацією, проводити спільні розслідування і допомагати один одному за допомогою інноваційних технологій.

“Ми впевнені, що офшорні структури і фінансові інструменти, використовувані для здійснення податкових злочинів і відмивання грошей, завдають шкоди економічним, фінансовим і соціальним інтересам наших країн”, – зазначив представник Податкового управління США (IRS).

Також наголошується, що при необхідності J5 співпрацюватиме з міжнародною Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECD), з ініціативи якої і був укладений союз.

Перша зустріч відомств відбулася минулого тижня. На ній J5 розробила тактичні плани і визначила перші кроки для ловлі злочинців. Подальший план дій J5 оголосить в кінці року.

“J5 має намір надати потужний тиск на злочинне співтовариство тими методами, які країни не можуть застосувати окремо”, – заявив глава IRS Дон Форт.

Нагадаємо, на сайті, який пов’язують з Сатоші Накамото, анонсували книгу про життя творця біткойна, в якій “дадуть відповіді на всі питання”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування