IDC: обсяг ринку Інтернету речей досягне $1,2 трлн до 2022 року (інфографіка)


IDC: обсяг ринку Інтернету речей досягне $1,2 трлн до 2022 року (інфографіка)

Компанія International Data Corporation (IDC) зробила прогноз щодо світового ринку Інтернету речей (IoT) на найближчі роки.

Повідомляється, що як мінімум до 2022 року глобальна IoT-галузь демонструватиме стійке зростання. Цьому сприятимуть такі чинники, як нинішній процес цифрової трансформації компаній, створення IT-екосистеми нового покоління і взаємне партнерство постачальників рішень.

В результаті, до 2022 року обсяг світового ринку досягне $1,2 трлн. Таким чином, вважають експерти IDC, показник CAGR (середньорічний темп зростання в складних відсотках) в період з 2017 по 2022 р. виявиться на рівні 13,6%.

Якщо розглядати окремі сегменти IoT-галузі, то найбільші темпи зростання покаже споживчий сектор. Тут показник CAGR прогнозується на рівні 19%. Далі йдуть сфери страхування та охорони здоров’я з прогнозованим значенням CAGR в 17,5% і 16,9% відповідно.

Водночас транспорт і виробництво залишаться лідируючими галузями по інвестиціях в Інтернет речей завдяки великій кількості встановлених кінцевих пристроїв і затребуваності рішень з управління автомобілями, моніторингу транспорту та управління виробничими активами. За прогнозами IDC, в 2022 році витрати в кожному з цих IoT-сегментів перевищать $150 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування