Таскомбанк і Mastercard оновили футбольний майданчик у Рівному — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Таскомбанк і Mastercard оновили футбольний майданчик у Рівному

Особисті фінанси
55
Усього в рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас» заплановано оновлення 14 майданчиків у 12 містах України
Рівне, 20 червня, 2018 р. — У Рівному презентували відновлений футбольний майданчик, розташований за адресою вул. Макарова, 10. Майданчик відновили у партнерстві Таскомбанк і Mastercard у рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас». Майданчик має площу 600 м2 та відкритий для всіх охочих. Під час відновлювальних робіт на майданчику замінили фундамент, поклали мультифункціональне гумове покриття на полі, встановили нові огорожу та спортивне обладнання, яке відповідає міжнародним вимогам міні-футболу.
«Ми раді, що наша географія оновлених майданчиків розширюється — тепер список поповнило Рівне, перше з міст у Західній Україні, де офіційно відкрився майданчик в рамках ініціативи. Сподіваємось, майданчик стане центром спортивного дозвілля для юних і дорослих мешканців міста й служитиме місцевій громаді не один рік», — зазначила Тетяна Луценко, менеджер маркетингових програм Mastercard в Україні.
« Для Таскомбанку підтримка соціальних проектів уже давно стала традицією. Ми працюємо на ринку уже більше 27 років і за цей час переконалися на практиці, що соціально-відповідальний бізнес повинен працювати на довгострокову перспективу. Діти — це наша головна цінність, це наше майбутнє, саме тому сьогодні ми раді підтримати їх у прагненні до здорового способу життя і бути причетними до розвитку спорту в Україні. Я впевнений, що інвестуючи у спорт, ми інвестуємо у розвиток нашої країни та її престиж на міжнародній арені», — відзначив Денис Раковський, директор з продажів роздрібного бізнесу АТ «Таскомбанк».
Загалом проект передбачає облаштування 14 футбольних майданчиків у 12 містах: Броварах, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Черкасах, Чернівцях і Чернігові. У Рівному майданчик відкривали представники Mastercard, Таскомбанку, місцевої мерії. Першим на оновленому майданчику пройшов товариський футбольний матч місцевих дитячих команд.
Дослідження Mastercard виявило: 48% українців переконані, що футбол об’єднує друзів і допомагає зустрічатися з новими людьми. 43% опитаних називають футбол способом відпочити й зняти стрес, а 17% грають у цю гру з дитинства. 84% опитаних українців сказали, що відновлення спортивних майданчиків для аматорського футболу не тільки збільшить інтерес до гри, а й позитивно вплине на місцеву громаду.
За матеріалами:
Таскомбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас