Євро-6 часто не відповідають вимогам щодо екології в ЄС (інфографіка)


Євро-6 часто не відповідають вимогам щодо екології в ЄС (інфографіка)

Згідно з новим дослідженням некомерційної організації International Council on Clean Transportation, чий головний офіс розташований в Берліні, навіть автомобілі з дизельними двигунами стандарту Євро-6 часто не відповідають вимогам щодо екології в Європі.

База даних Real Urban Emissions Initiative (True) опублікувала рейтинги, що відображають викиди оксидів азоту (NOx) в реальному часі. Оцінка автомобілів за рівнем викиду шкідливих речовин дається за допомогою колірної схеми «зелений/жовтий/червоний (добре/середньо/погано).

Рейтинги складено на підставі перевірки 4 850 автомобілів різних брендів, що мали дизельні двигуни, починаючи від стандарту Євро-3 і закінчуючи Євро-6.

Нас здивувало, що всі автомобілі з дизелями стандарту Євро-3, Євро-4 і Євро-5 отримали погані оцінки за рівнем викидів шкідливих речовин. Таку ж оцінку отримали і більшість дизельних автомобілів стандарту Євро-6. А ось всі автомобілі з бензиновими двигунами Євро-6 отримали хорошу або середню оцінку.

Також у цьому дослідженні говориться, що чотири автовиробники (Suzuki, Subaru, Fiat Chrysler Automobiles, і Renault-Nissan) випускають автомобілі з дизелями, чий рівень викидів шкідливих речовин в 12 разів більше від граничного рівня стандарту Євро-6.

Всі дизельний автомобілі стандарту Євро-5 показали рівень викидів NOx принаймні в 2 рази більше, ніж дозволено європейським законодавством. У найгіршій моделі цей показник перевищено у 18 разів.

Деякі автовиробники вже почали відмовлятися від продажу на Старому Континенті машин з дизельними двигунами. Продажі автомобілів з дизелями постійно знижуються з середини 2015 року, коли з’ясувалося, що Volkswagen фальсифікував рівень викидів шкідливих речовин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування