0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Торішні кібератаки завдали економіці України мільярдні збитки


Торішні кібератаки завдали економіці України мільярдні збитки

Кібератаки, які відбувалися минулого року проти України, завдали великий удар нашій економіці, який обраховується “мільярдами”.

Про це сьогодні сказав секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов на відкритті IX Національного Експертного Форуму у Києві.

“Дуже небезпечні складові гібридної агресії, яка в цілодобовому обчисленні використовується проти нас – це інформаційна й кібернетична агресія. Що стосується кібернетичної агресії, то кібератаки минулого року завдали страшний удар по нашій економіці. Вираховується мільярдами”, – наголосив він.

За словами Турчинова, при РНБО створений Національний координаційний центр кібербезпеки.

“І за дуже стислий термін ми досягли дуже серйозних результатів. Фактично побудований захисний контур, який сьогодні достатньо надійно захищає інформаційні ресурси державних установ. Починаємо захищати системно об’єкти стратегічної інфраструктури”, – сказав секретар РНБО.

За експертними оцінками, додав він, за дуже стислий термін вдалося досягнути здатності до кіберзахисту на рівні багатьох країн ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування