Кіпрський суд ухвалив рішення про "розморожування" активів СКМ


Кіпрський суд ухвалив рішення про "розморожування" активів СКМ

Окружний суд Нікосії виніс рішення на користь фінансово-промислової групи України “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ), однієї з провідних в Україні, в суперечці з компанією Raga Establishment щодо статусу “Укртелекому”, скасувавши розпорядження кіпрського суду від 27 грудня 2017 року про обмеження на відчуження (“заморожування”) деяких активів групи СКМ.

“Активи СКМ розморожені”, – йдеться в повідомленні прес-служби СКМ в середу.

Директор з міжнародних відносин та зв’язків з інвесторами СКМ Джок Мендоза-Вілсон, чиї слова наводяться в релізі, уточнив, що мова йде про зняття всіх обмежень на розпорядження активами групи СКМ, які були накладені за грудневою забороною суду.

“У своєму рішенні суд зазначив, що в грудні 2017 року компанія Raga неправомірно домоглася заборони, для якої відсутні реальні підстави. Це наочно демонструє поведінка Raga в суперечці і справжній характер її позовів проти групи СКМ на території Кіпру”, – підкреслив Дж.Мендоза-Вілсон.

Він заявив, що СКМ продовжить активно захищатися від позовів Raga Establishment і відстоювати свої позиції на території Кіпру та в інших юрисдикціях.

Довідка Finance.ua

  • В кінці 2017 року в результаті правової суперечки групи СКМ з компанією Raga Establishment щодо статусу “Укртелекому” Окружний суд Нікосії наклав тимчасовий арешт на суму до $820 млн на низку компаній групи СКМ, розташованих на Кіпрі.
  • У вересні 2016 року СКМ подала зустрічний позов до LCIA, вимагаючи анулювати угоду купівлі-продажу “Укртелекому”.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування