"Антонов" відповів на плани Росії випускати українські літаки під новим брендом


"Антонов" відповів на плани Росії випускати українські літаки під новим брендом

Державне підприємство “Антонов” не збирається відновлювати співпрацю з російською стороною для виготовлення та модернізації літаків Ан-124-100 “Руслан”.

“Питання про відновлення серійного виробництва літаків Ан-124-100 “Руслан” з російською стороною фахівцями ДП “Антонов” не обговорюється”, – відповіли на запит “Обозревателя” в прес-службі підприємства.

Про можливості Росії самостійно виготовляти і модернізувати літаки “Руслан” у прес-службі повідомили, що в Ульяновську був побудований виробничий комплекс, що отримав назву “Авіастар”, саме для випуску “Русланів”.

Читайте також: У ДП Антонов обрали нового президента

За допомогою ДП “Антонов” було запущено серійне виробництво цього літака і випущено 36 літаків. “Якщо йдеться про модернізацію, то передбачається внесення змін до типової конструкції.

При цьому тільки розробник літака – ДП “Антонов” володіє всіма технічними знаннями і необхідною інформацією про конструкцію, властивості ресурсу, строк служби та льотну придатність літаків Ан-124-100, включаючи дані випробувань і аналізів, необхідних для збереження цілісності конструкції.

Таким чином, виготовлення літаків сімейства Ан-124 під маркою “Антонов” без участі ДП “Антонов” неможливо”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua