0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

«Бориспіль» тричі перевершив свій добовий рекордний пасажиропотік


«Бориспіль» тричі перевершив свій добовий рекордний пасажиропотік

Всього за період заходів з нагоди фіналу чемпіонату з 25 по 28 травня аеропорт «Бориспіль» обслужив 228 тис. пасажирів на приліт і виліт. Напередодні фінального матчу і в день розльоту фанатів аеропорт тричі перевершив свій попередній добовий рекордний пасажиропотік: 25 травня було обслужено 48 813 пасажирів; 26 травня – 49 949 пасажирів; 27 травня – 53 661 пасажир.

Про це 30 травня повідомив журналістам генеральний директор Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін.

«Ми пройшли хороший стрес-тест для наших можливостей і пропускної здатності «Борисполя». Зроблено висновки, які саме інфраструктурні об’єкти та їх елементи вимагають першочергового розвитку. У режимі пікових навантажень за всю свою історію аеропорт відпрацював гідно і з належним рівнем сервісного забезпечення. Дякую представникам силових структур, прикордонній службі і КМДА за плідну взаємодію», – підсумував Павло Рябікін.

Загальне навантаження аеропорту (регулярна програма і додаткові чартерні рейси) в високий піковий період розльоту (з 15 години 26 травня до 15 години 27 травня) склало 60 300 пасажирів, що стало абсолютним рекордом у порівнянні з попередніми періодами діяльності «Борисполя».

Рекордну кількість пасажирів було забезпечено лише 493 літако-вильотами, оскільки при організації програми Ліги чемпіонів велике навантаження припало саме на літаки підвищеної місткості.

В цілому «Бориспіль» прийняв додатково 17 чартерних рейсів з широкофюзеляжними літаками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування