0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Від сьогодні змінено правила перевезення домашніх тварин за кордон


Від сьогодні змінено правила перевезення домашніх тварин за кордон

В Україні від сьогодні змінено правила перевезення домашніх тварин за кордон.

Про це йдеться в наказі Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Тепер вивозити домашніх тварин, кішок і собак, за межі України можна, маючи ветеринарно-санітарний паспорт на домашню тварину встановленого зразка.

Також наголошується, що були змінені правила заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимоги до їх обліку. Тепер діє єдина форма бланка ветеринарно-санітарного паспорта на домашніх собак і кішок.

Щоб отримати паспорт, потрібно звернутися в органи Держспоживслужби, він буде виданий на підставі клінічного огляду тварин та за наявності всіх відповідних лікувальних обробок і щеплень.

Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта є:

1) клінічний огляд тварини;

2) наявність відповідних діагностичних, профілактично-лікувальних обробок (дегельмінтизації), включаючи дослідження і щеплення (сказ та інші інфекційні хвороби в залежності від виду тварини).

Як зазначається, видача ветеринарного паспорта на тварину передбачена Законом України «Про ветеринарну медицину». Послугу надають Держспоживслужба, органи і установи, що належать до сфери її управління. Розмір адміністративної плати за надання документа затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року № 641. Вартість оформлення становить 51 гривень 29 копійок.

Серед підстав для відмови у видачі паспорта:

1) недотримання ветеринарно-санітарних заходів, передбачених законодавством; ускладнення епізоотичної ситуації на відповідній території, потужності (об’єкті);

2) неможливість безпосереднього огляду об’єкта державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду;

3) відсутність документального підтвердження епізоотичного благополуччя місцевості походження та ветеринарно-санітарного стану об’єктів; відсутність необхідної ветеринарної обробки тварин, їх карантинування, відповідних досліджень та / або експертного висновку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування