Від сьогодні змінено правила перевезення домашніх тварин за кордон


Від сьогодні змінено правила перевезення домашніх тварин за кордон

В Україні від сьогодні змінено правила перевезення домашніх тварин за кордон.

Про це йдеться в наказі Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Тепер вивозити домашніх тварин, кішок і собак, за межі України можна, маючи ветеринарно-санітарний паспорт на домашню тварину встановленого зразка.

Також наголошується, що були змінені правила заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимоги до їх обліку. Тепер діє єдина форма бланка ветеринарно-санітарного паспорта на домашніх собак і кішок.

Щоб отримати паспорт, потрібно звернутися в органи Держспоживслужби, він буде виданий на підставі клінічного огляду тварин та за наявності всіх відповідних лікувальних обробок і щеплень.

Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта є:

1) клінічний огляд тварини;

2) наявність відповідних діагностичних, профілактично-лікувальних обробок (дегельмінтизації), включаючи дослідження і щеплення (сказ та інші інфекційні хвороби в залежності від виду тварини).

Як зазначається, видача ветеринарного паспорта на тварину передбачена Законом України «Про ветеринарну медицину». Послугу надають Держспоживслужба, органи і установи, що належать до сфери її управління. Розмір адміністративної плати за надання документа затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року № 641. Вартість оформлення становить 51 гривень 29 копійок.

Серед підстав для відмови у видачі паспорта:

1) недотримання ветеринарно-санітарних заходів, передбачених законодавством; ускладнення епізоотичної ситуації на відповідній території, потужності (об’єкті);

2) неможливість безпосереднього огляду об’єкта державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду;

3) відсутність документального підтвердження епізоотичного благополуччя місцевості походження та ветеринарно-санітарного стану об’єктів; відсутність необхідної ветеринарної обробки тварин, їх карантинування, відповідних досліджень та / або експертного висновку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua