Україна і Туреччина погодили кооперацію між виробниками авіатехніки


Україна і Туреччина погодили кооперацію між виробниками авіатехніки

Восени Україна і Туреччина підпишуть Меморандум про взаєморозуміння для здійснення обміну авіаційною технікою між двома державами за спрощеною процедурою.

Про це повідомила прес-служба Державіаслужби.

«17-18 травня 2018 року відбулася зустріч між представниками Генерального директорату цивільної авіації (DGCA) Туреччини і Державної авіаційної служби України щодо майбутньої співпраці в галузі безпеки польотів цивільних повітряних суден та можливості підписання відповідної домовленості між DGCA і Державіаслужбою. За результатами зустрічі голова Державіаслужби та заступник генерального директора DGCA підписали узгоджений протокол зустрічі, в якому обома сторонами було визначено намір восени 2018 року підписати Меморандум про взаєморозуміння між авіаційними адміністраціями України та Туреччини, що в майбутньому надасть можливість здійснювати обмін авіаційною технікою між двома державами за спрощеною процедурою», – йдеться в повідомленні.

Як відзначають, підписання меморандуму буде першим кроком до укладення Двосторонньої Угоди з Авіаційної Безпеки (BASA), що є необхідним для просування українських авіаційних виробів на ринок Туреччини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування