Хромаєв вважає за необхідне визнати окремі криптовалюти фінансовим інструментом


Хромаєв вважає за необхідне визнати окремі криптовалюти фінансовим інструментом

Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) Тимур Хромаєв вважає, що окремі криптовалюти необхідно визнати фінансовим інструментом.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Вважаю дуже своєчасним розглянути на найближчому засіданні Ради фінансової стабільності питання визнання деяких криптоодиниць як фінансового інструменту, сформулювати підходи до визнання діяльності з ними і розпочати відповідні законодавчі процеси”, – написав він.

Він зазначив, що криптоіндустрія за останні три роки активно розвивалася і через активну практику почала формулювати певні стандарти і правила ведення фінансової діяльності.

За його словами, “точка неповернення” вже в минулому, і криптоіндустрія залишатиметься невід’ємною частиною економічних і фінансових відносин.

Національний банк, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку і Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг не визнають криптовалюту платіжним засобом, грошовим сурогатом або цінністю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування