Долар дешевшає до євро вперше за три сесії перед засіданням ФРС


Долар дешевшає до євро вперше за три сесії перед засіданням ФРС

Долар США дешевшає відносно євро в середу після зміцнення за підсумками попередніх двох сесій, незважаючи на очікувано слабкі статдані з єврозони.

Увага ринку спрямована на засідання Федеральної резервної системи (ФРС), що завершується в середу. Експерти очікують, що Федрезерв збереже незмінною базову процентну ставку на рівні 1,5-1,75%, а також дасть зрозуміти, що, як і раніше, налаштований на ще два підвищення ставки в 2018 році, пише MarketWatch.

Курс євро до долара піднявся на 14:04 кч в середу до $1,2004 в порівнянні з $1,1993 на закриття попередньої сесії.

Вартість американської валюти відносно ієни стабільна – до 109,81 ієни проти 109,86 ієни напередодні. Пара євро/ієна торгується на рівні 131,80 ієни в порівнянні з 131,75 ієни на закриття ринку у вівторок.

Індекс ICE, що відстежує коливання долара відносно шести основних світових валют, майже не змінюється в ході торгів. Напередодні цей індикатор додав 0,7%, піднявшись до максимуму з початку січня.

У квітні індекс ICE збільшився на 1,9% – цей місяць став для американської валюти найкращим з листопада 2016 року, місяця президентських виборів у США, свідчать дані FactSet.

ВВП єврозони в першому кварталі 2018 року збільшився на 0,4% в порівнянні з попередніми трьома місяцями і на 2,5% в річному вираженні. Темпи зростання збіглися з очікуваннями ринку, сповільнившись з 0,7% і 2,8% в четвертому кварталі 2017 року. У поквартальному вираженні підйом в січні-березні був найслабшим з липня-вересня 2016 року.

Тим часом безробіття в 19 країнах єврозони в березні не змінилося, залишившись на мінімальній за дев’ять років позначці – 8,5%

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування