В Україні розшукують майже 9 тисяч злісних неплатників аліментів


В Україні розшукують майже 9 тисяч злісних неплатників аліментів

Державні виконавці оштрафували неплатників аліментів на 1,1 мільярда гривень, з яких 355 млн грн взяті завдяки застосуванню встановлених законом обмежень. Про це повідомила заступник міністра юстиції України Світлана Глущенко.

Вона зазначила, що від початку дії законодавчих нововведень, а саме з 6 лютого 2018 року, державними виконавцями винесено 118 140 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, 119 231 – в праві керувати транспортними засобами, 119 116 – в праві користування зброєю, 119 120 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання. Також судом винесено 528 постанов про накладення на боржника стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

Разом з тим, через несплату аліментів у розшук оголосили 8 778 українців.

«Наразі на виконанні перебуває 497,1 тис. виконавчих документів про стягнення аліментів. При цьому з початку року ця кількість зменшилася на 34,6 тис. документів, тобто на 6,5% в порівнянні з початком року», – цитує заступника міністра прес-служба Мін’юсту.

Заступник міністра юстиції пояснила, що це може свідчити про одне: запропоновані міністерством ініціативи мають реальний вплив на неплатників аліментів і сприяють більш ефективній виплаті аліментів батьками на утримання дітей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
В Контексті Finance.ua
Опитування