Гройсман просить дати йому більше повноважень


Гройсман просить дати йому більше повноважень

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман виступив за прийняття нової редакції закону «Про Кабінет міністрів України» і закону «Про повноваження прем’єр-міністра України».

«Якщо ви візьмете закон про Кабмін, ви побачите, що повноваження виконавчої влади дуже обмежені в можливості прийняття рішень. Дуже зарегульоване українське законодавство з одного боку, а з іншого – є дуалізм повноважень, що теж є проблемою», – пояснив голова КМУ.

За його словами, необхідно визначити кожному рівню влади, починаючи з місцевого самоврядування на рівні громади, району, області, що перебуває в їх компетенції.

Тому, на думку прем’єра, необхідно прийняти новий закон «Про Кабінет міністрів України», а також «Про повноваження прем’єр-міністра».

«Візьміть будь-яку організацію і її керівника – керівник може видати наказ, розпорядження і т.д., а я як прем’єр-міністр не маю права цього робити. Це ще за часів Януковича максимально всі повноваження забрали у уряду, щоб уряд не міг нічого вирішувати», – зазначив він, додавши, що чим більше буде повноважень у глави уряду при прийнятті рішень, тим більшою буде і відповідальність.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування