Реконструкція Шулявського мосту: коли, де і як зміниться рух транспорту (схема)


Реконструкція Шулявського мосту: коли, де і як зміниться рух транспорту (схема)

Сьогодні у Києві має розпочатись підготовка до масштабної реконструкції «втомленого» Шулявського шляхопроводу. За оцінками міської влади, роботи будуть тривати приблизно 17 місяців – протягом цього часу одну з найважливіших транспортних артерій міста буде повністю або частково перекрито.

Як уточнили в прес-службі КМДА, цього місяця будуть здійснюватись роботи з реорганізації дорожнього руху, а сам рух закриють не раніше червня.

У КМДА наголосили, що для регулювання руху встановлять 3 світлофори, перенесуть контактну мережу для безперебійного руху тролейбусів і винесуть Мафи з радіусу проведення реконструкції.

Відповідно до підготовленої посадовцями схеми, рух вулицею Олександра Довженка до вулиці Вадима Гетьмана (в бік Караваєвих Дач) відбуватиметься по вулицях Антона Цедика (колишньої вулиці Ежена Потьє) та Петра Нестерова (з виїздом на проспект Перемоги), Гарматній, Виборзькій з подальшим поверненням на вул. Вадима Гетьмана. Від вулиці Вадима Гетьмана до вул. Олександра Довженка (в бік вул. Олени Теліги) можна буде виїхати на проспект Перемоги, перетнути його за допомогою світлофора, та виїхати на вулицю Довженка.

Однобічними будуть вулиці Антона Цедика (Ежена Потьє) до вул. Петра Нестерова, та звідти – в напрямку проспекту Перемоги (там також буде встановлено світлофор). Тролейбуси, що курсують з боку Севастопольської площі по вулиці Вадима Гетьмана, матимуть кінцеву зупинку «Індустріальний міст»; з боку вул. Теліги по вул. Довженка – «Івана Гонти».

Пішоходи користуватимуться підземними та наземним переходом, де також буде встановлено світлофор. При цьому рух транспорту шляхопроводом через проспект Перемоги планується розпочати вже до кінця цього року.

Довідка Finance.ua

  • Востаннє Шулявський міст реконструювали приблизно 30 років тому.
  • В кінці лютого 2017 року частина Шулявського мостового шляхопроводу обвалилася, уламками зачепило одне авто. Мер столиці Віталій Кличко прокоментував інцидент фразою, яка вмить стала крилатою: він заявив, що шляхопровід “втомився”.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування