Fitch підтвердив рейтинг України


Fitch підтвердив рейтинг України

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий суверенний рейтинг дефолту емітента України в національній та іноземній валюті на рівні «B-» зі стабільним прогнозом.

Як повідомило агентство на своєму сайті, черговий перегляд програми з Міжнародним валютним фондом затримується, проте є прогрес України в реалізації пенсійної реформи, схваленні держбюджету на 2018 рік і оновленні законопроекту про приватизацію.

На думку експертів Fitch, узгодження з МВФ питання про підвищення тарифів на енергоносії і ризиків для фіскальних показників може прискорити завершення перегляду програми. Агентство підкреслює, що продовження взаємодії з МВФ та іншими міжнародними партнерами протягом виборчого періоду – 2019 – буде важливим для підтримки макроекономічної стабільності України.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings в жовтні 2017 року підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента України в іноземній і національній валюті на рівні «B-» зі стабільним прогнозом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування