Пошта Gmail отримала штучний інтелект


Пошта Gmail отримала штучний інтелект

Крім легкого візуального редизайну, в новому Gmail представлений набір нових функцій штучного інтелекту: наприклад, відкладання листів на потім, спонукання користувачів відповідати на повідомлення, на які потрібна термінова відповідь, а також допомога у вигляді заготовлених відповідей, які зекономлять час.

Отримала оновлення і сторона безпеки. Зрештою, Google збирається віддати все ваші дані штучному інтелекту.

Алгоритм машинного навчання буде перевіряти кожне вхідне повідомлення і попереджати користувачів про можливу загрозу за допомогою тривожних знаків, які неможливо пропустити. До чого все це? Хоча багато з цих функцій вже давно доступні в пошті Google, тепер нові інструменти потраплять в руки 1,4 мільярда користувачів Gmail (просто уявіть собі це число). Google отримає доступ до величезних покладів інформації, і небагатьом це сподобається.

Також додано нові фішечки для мобільних пристроїв на зразок високопріоритетних повідомлень, які допоможуть вам залишатися зосередженими. Також Gmail почне пропонувати відписатися від розсилок, які вас давно не хвилюють. Почати використовувати нові функції Gmail можна вже зараз. Зайдіть в налаштування (Settings) і виберіть “Спробувати новий Gmail” (Try the new Gmail).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua