Українці заплатили 671 млн грн податку на нерухомість


Українці заплатили 671 млн грн податку на нерухомість

Протягом січня-березня власники нерухомості перерахували до місцевих бюджетів 670,9 млн грн податку на нерухоме майно, що відрізняється від земельної ділянки.

Як повідомили в Державній фіскальній службі, найбільша частина сплаченого податку надійшла від юридичних осіб. Так, за три місяці цього року вони сплатили 612,7 млн грн податку на нерухомість, що становить 91% від загальної суми.

З цих коштів власники об’єктів нежитлової нерухомості перерахували майже 584,9 млн грн, житлової — 27,8 млн грн.

Фізичні особи-власники нерухомості сплатили 58,2 млн грн, з яких 33 млн грн — за об’єкти житлової нерухомості, майже 25,2 млн грн — за об’єкти нежитлової нерухомості.

У ДФС нагадали, що в цьому році податок на нерухомість платники сплачують за 2017 рік за ставками та з використанням пільг, які були законодавчо визначені в цей період.

Податок нараховується на загальну площу об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

Всього в 2017 році до місцевих бюджетів від юридичних і фізичних осіб надійшло понад 2,4 млрд грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Так, юридичні особи — власники об’єктів нежитлової нерухомості в 2017 році сплатили до бюджету майже 1,9 млрд грн цього податку, житлової — 86,1 млн грн.

Від фізичних осіб — власників об’єктів нежитлової нерухомості в минулому році надійшло понад 212,5 млн грн податку на нерухоме майно, що відрізняється від земельної ділянки. Фізичні особи — власники об’єктів житлової нерухомості сплатили 232,1 млн грн податку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
В Контексті Finance.ua
Опитування