Десятки тисяч гравців в Minecraft постраждали від вірусу


Десятки тисяч гравців в Minecraft постраждали від вірусу

Близько 50 тисяч шанувальників Minecraft по всьому світу постраждали через шкідливу ​​програму. Мало хто очікує підчепити вірус на офіційному сайті улюбленої гри – на думку швидше спадають історії про те, як в інтернеті можна випадково заразити комп’ютер, клікнувши по підозрілому посиланню.

Хакери, однак, часом проявляють чудеса маскування, тож варто бути напоготові повсякчас. Навіть коли вирішив одягнути своє квадратне альтер-его.

Більшість жертв (12 тисяч осіб за деякими даними) – жителі Російської Федерації. Компанія Avast, що займається розробкою ПЗ в сфері інформаційної безпеки, опублікувала у себе на сайті аналіз шкідливої ​​утиліти, яка заразила комп’ютери гравців.

Вірус форматує жорсткий диск, а також видаляє системні програми, резервні копії, і, судячи з якості коду, написаний далеко не досвідченими хакерами. Крім того, постраждалим іноді приходили образливі повідомлення на внутрішньоігрову пошту, тож комусь, мабуть, захотілося просто ускладнити життя тисячам людей, а не отримати їхні конфіденційні дані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
В Контексті Finance.ua
Опитування