У Китаї відкривається міст, сталі в якому вистачило б на 60 Ейфелевих веж


У Китаї відкривається міст, сталі в якому вистачило б на 60 Ейфелевих веж

Незважаючи на всі жарти на тему китайських технологій і якості, саме Китай, як жодна інша країна в світі, здатна дивувати в плані нових технологій, споруд, інфраструктури і всього іншого. В даний час у китайців в розробці знаходиться кілька грандіозних містобудівних планів, які змінять міста.

Протягом наступного десятиліття близько 250 млн людей (в 85 разів більше за населення Києва) повинні мігрувати в мегаполіси країни, що розширюються. Щоб настільки масштабні міграційні процеси не спричинили проблем, уряд інвестує десятки мільярдів доларів в гігантські інфраструктурні проекти.

В цьому місяці в Китаї відкриється, мабуть, найамбітніша інженерна споруда – міст, який з’єднає Гонконг, Чжухай і Макао. Довжина споруди — 55 кілометрів. Це найдовший морський міст у світі. Міст має шість смуг для руху транспорту і складається з чотирьох тунелів, один з яких підводний (він, до речі, теж найдовший у світі). Для підтримки спорудження було побудовано чотири штучні острови.

Будівництво мосту тривало вісім років, його вартість – 110 мільярдів юанів (майже $16 млрд). Для будівництва цього мосту інженери використовували 420 тис. тонн сталі, якої вистачило б на цілих 60 Ейфелевих веж.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua