Фінляндія дала згоду на будівництво Nord Stream 2 у своїй винятковій економічній зоні


Фінляндія дала згоду на будівництво Nord Stream 2 у своїй винятковій економічній зоні

Міністерство економіки та зайнятості Фінляндії 5 квітня 2018 року дало дозвіл на будівництво газопроводу Nord Stream 2 винятковій економічній зоні держави.

Як йдеться в прес-релізі кабінету міністрів Фінляндії, з 1220 км магістралі через фінську ВЕЗ поза територіальними водами пройде 374 кілометри.

У числі вимог до проекту фінська сторона зазначає, що він має бути виконаний таким чином, щоб на більш пізньому етапі можна було реалізувати інші потенційні інфраструктурні проекти у винятковій економічній зоні Фінляндії.

У Фінляндії компанії Nord Stream 2 необхідно отримати два дозволи на будівництво і експлуатацію газопроводу “Північний потік 2” у фінській ВЕЗ. Другий дозвіл відповідно до закону про воду очікується в найближчі тижні.

“Процедури отримання дозволів в інших країнах уздовж маршруту газопроводу – Швеції, Росії та Данії – йдуть за графіком”, – пише компанія Nord Stream 2 AG.

Довідка Finance.ua:

  • У Німеччині компанія Nord Stream 2 AG отримала повний комплект дозволів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
В Контексті Finance.ua
Опитування