Долар США дорожчає, євро падає на негативних новинах із Німеччини


Долар США дорожчає, євро падає на негативних новинах із Німеччини

Курс американського долара підвищується у вівторок, в той час як негативний вплив на євро роблять новини з Німеччини, повідомляє Dow Jones.

Євро торгується вдень ​​в районі $1,2278 проти $1,2335 на закриття минулої сесії.

Вартість єдиної європейської валюти знаходиться у вівторок в районі 130,64 ієни в порівнянні з 130,87 ієни в попередній день. Курс долара становить 106,41 ієни проти 106,10 ієни в понеділок.

Індекс ICE U.S. Dollar, що показує вартість долара США відносно шести основних світових валют, піднявся на 0,36%. Тим часом індикатор WSJ Dollar, що відстежує динаміку курсу долара відносно 16 основних світових валют, збільшився на 0,24%.

Індекс очікувань інвесторів і аналітиків щодо економіки Німеччини на найближчі шість місяців (індекс довіри) в березні впав більш ніж на 12 пунктів – до 5,1 пункту з 17,8, свідчать дані дослідницького інституту ZEW.

Березневе значення індикатора було мінімальним з 2016 року через побоювання, пов’язані з перспективами світової торгової війни. Економісти очікували менш значного зниження – до 13 пунктів.

Середнє значення індексу очікувань за період після возз’єднання Німеччини становить 23,64 пункту.

“Побоювання, пов’язані зі світовим торговельним конфліктом, ініційованим США, змушують експертів проявляти більше обережності в прогнозах. Сильний євро також погіршує економічний прогноз Німеччини – країни, залежної від експорту”, – наводяться в повідомленні ZEW слова глави інституту Ахіма Вамбаха.

В цілому на цьому тижні увага учасників валютних ринків буде зосереджена на засіданні Федеральної резервної системи США, вважають експерти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua