245
Fitch очікує посилення зростання світової економіки
— Казна та Політика
Темпи зростання світової економіки будуть залишатися вище 3% до 2019 року, протягом трьох років поспіль. Подібного не відбувалося з середини 2000-х років.
Міжнародне рейтингове агентство Fitch поліпшило прогноз зростання світової економіки на поточний рік до 3,3% з очікуваних у жовтні 3,1%, а на 2019 рік – до 3,2% з 3%. Про це йдеться в березневому прогнозі агентства, пише Прайм.
“Світове економічне зростання перебуває на підйомі: США, Китай і єврозона будуть рости значно швидше в 2018 році, ніж очікувалося. Темпи зростання світової економіки будуть залишатися вище 3% до 2019 року, протягом трьох років поспіль, чого не відбувалося з середини 2000- х років”, – повідомляється в доповіді.
Fitch також поліпшило оцінку економічного зростання США в 2018 році і 2019 році на 0,2 п.п. і 0,3 п.п. відповідно. Темпи зростання ВВП країни, як очікується, складуть 2,7% в поточному році, а в наступному – 2,5%.
“Нещодавні зміни в бюджетній політиці також забезпечать значне зростання економіки в найближчому майбутньому. … Fitch переглянуло прогноз зростання ВВП на 2018 рік до 2,7% з 2,5% і на 2019 рік до 2,5% з 2,2%. Поліпшення прогнозу економічного зростання і ймовірність зниження безробіття нижче 4% дає ФРС більшу впевненість в нормалізації монетарної політики. Fitch очікує, що ФРС підвищить ставки сім разів до кінця наступного року”, – йдеться в доповіді.
За матеріалами: Корреспондент.net
Поділитися новиною
Також за темою
Президент оголосив масштабне перезавантаження енергетичної сфери
У жовтні інфляція сповільнилася до найнижчого рівня від початку року
Цьогоріч ДБР викрило злочини, що завдали державі майже 13 мільярдів грн збитків
Скільки коштів витратили на відбудову України від початку великої війни
У жовтні розмінували 370 гектарів українських сільгоспземель за програмою компенсації
«Зимова підтримка»: українці подали мільйон заявок у день старту програми
