Автомобілі залишаються лідером німецького експорту


Автомобілі залишаються лідером німецького експорту

Частка автомобілів і запчастин до них в загальному обсязі товарів, що експортуються з ФРН в 2017 році, склала 18,3 відсотка. Автомашини стали також товаром, що найбільше імпортуються в країну. Автомобілі залишаються лідером німецького експорту. Загальна вартість автомашин і запчастин до них, експортованих з Німеччини в 2017 році, склала 234,4 млрд євро, повідомило в понеділок, 26 лютого, Федеральне статистичне відомство з посиланням на попередні підрахунки.

Автомобілі, частка яких в загальному обсязі ввезення становила торік 18,3 відсотка, виявляються самим експортним з ФРН товаром вже восьмий рік поспіль, зазначає агентство Reuters. За ними йдуть верстати та обладнання (183,6 млрд євро), а також хімічна продукція (114,7 млрд євро).

Тим часом автомашини стали і найбільш імпортованим товаром – минулого року Німеччина витратила на автомобілі і запчастини з інших країн 114,6 млрд євро. Другою за величиною статтею імпорту стали пристрої для обробки даних, електротехнічні та оптичні вироби (112,7 млрд євро). Трійку лідерів імпорту замикають верстати та обладнання (80,5 млрд євро).

У Німеччині зафіксовано найвище зростання експорту за останні шість років. За підсумками 2017 року загальний обсяг німецького експорту зріс на 6,3 відсотка – до нового, четвертого поспіль рекорду в 1279,4 млрд євро. Що стосується імпорту, то в минулому році його обсяг зріс на 8,3 відсотка до 1034,6 млрд євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування