0 800 307 555
0 800 307 555

Якою буде Велика кільцева в Києві (карта)


Якою буде Велика кільцева в Києві (карта)

У Департаменті містобудування та архітектури КМДА представили детальну карту будівництва Великої кільцевої автодороги навколо Києва.

У КМДА зазначають, що нова кільцева забезпечить розвиток інфраструктури Київської області, зокрема – розв’яже транспортні проблеми Києва і таких міст як Бориспіль і Бровари, звільнивши столицю від транзитного транспорту. Функціонально-планувальна організація приміської зони. Ця карта складена Інститутом генерального плану міста Києва.

В Укравтодорі розповіли, що при проектуванні було визначено 500-метровий коридор – генеральний напрямок проходження Великої кільцевої автомобільної дороги (далі – ВКАД) і накладено обмеження на дію з земельними ділянками та майном, розташованим на цій території. Викуп/вилучення земельних ділянок проводиться органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Ці витрати врахують у кошторисі вартості ВКАД. Укравтор розраховує на допомогу Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.


Велика кільцева автомобільна дорога буде проходити по таких районах і кордонах населених пунктів у Київській області: Вишгородський район – околиці сіл Новосілки і Старі Петрівці. Бородянський район – околиці сіл Озера, Блиставиця, Микуличі і Диброво-Ленінське. Макарівський район – околиці сіл Миколаївка, Мар’янівка, Березівка, Новосілки і Ясногородка. Києво-Святошинський район – околиці сіл Хмільна, Любимівка, Бузова, Неграші та Княжичі. Васильківський район – околиці сіл Бобриця, Іванковичі, Зелений Бір, Рославичі, Гвоздів, Мархалівка і смт Глеваха. Обухівський район – околиці сіл Великі Дмитровичі, Таценки, Плюти і Старі Безрадичі. Бориспільський район – околиці міста Борисполя, сіл Проців, Вороньки, Глибоке, Іваньки, Несторівка, Велика Олександрівка, Безуглівка і Сеньківка. Броварський район – околиці міста Бровари, сіл Княжичі, Требухів, Дмитрове, Красилівка, Рожівка, Пухівка, Рожни, Велика Димерка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua