В Індії криптогаманці прив'яжуть до біометричної ідентифікації


В Індії криптогаманці прив'яжуть до біометричної ідентифікації

За допомогою нової системи ідентифікації власників криптогаманців, яку буде контролювати Комітет з блокчейну і криптовалют Індії, можна буде легко відслідковувати всі операції з віртуальною валютою, пише Cryptona.

Після того, як індійський міністр фінансів оголосив криптовалюти поза законом, центри обміну криптовалют в Індії вирішили об’єднатися і створити централізовану базу даних користувачів, яка допоможе вести записи всіх транзакцій.

База даних буде містити відомості про загальний обсяг криптовалют, що належать кожному користувачеві, їх вартість, а також інформацію про всі угоди купівлі-продажу віртуальних валют. Кожен криптогаманець буде прив’язаний до системи біометричної ідентифікації (Aadhaar ID або PAN — постійний номер облікового запису користувача). Через таку базу можна легко відстежити всі дані, що деталізують транзакції з купівлі та продажу криптовалют.

Голова Комітету з блокчейну і криптовалют Аджиїт Кхурана заявив: «Ми плануємо представити пропозицію уряду протягом тижня». Органи влади, в свою чергу, обіцяють розглянути його до початку березня. Також очікується, що уряд створить регулюючий орган з контролю за криптовалютними операціями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua