Ідея Банк вдосконалює програмне забезпечення для кращого обслуговування клієнтів


Ідея Банк вдосконалює програмне забезпечення для кращого обслуговування клієнтів

Ідея Банк завершив процес оновлення програмного забезпечення у всіх своїх відділеннях та впровадив нові онлайн-сервіси для дистанційного обслуговування клієнтів. Проект реалізований спільно з компанією CS.

У результаті оновлення ПЗ на даний момент Ідея Банк використовує автоматизовану банківську систему Б2, фронт-офісну систему Jet B2, систему взаємодії з бюро кредитних історій СВ::Сonnector, а також веб-сервіси JetB2 MiddleWare для інтеграції внутрішніх фронт-офісних систем банку та інтернет-банкінгу Pentegy з АБС Б2.

Спільно з компанією CS банк також запровадив систему дистанційного банківського обслуговування iFOBS для юридичних осіб та програмне рішення для авторизації операцій з корпоративними картками iB2.
Відтепер клієнтам Ідея Банку доступні такі актуальні сервіси, як віддалене управління корпоративними рахунками і картками, здійснення платежів у національній та іноземній валюті, робота з кредитним портфелем підприємства, ведення зарплатних проектів, підключення послуги SMS-інформування та багато інших.

З метою забезпечення захисту платежів, було впроваджено програму iSignDesktop, яке дозволяє працювати в інтернет-банкінгу iFOBS з ключами електронно-цифрового підпису в усіх сучасних браузерах.

Що стосується АБС, в банку було встановлено практично всі основні функціональні модулі системи Б2, а також модулі “Кредити” й автоматизації розрахунків з кредитними партнерами. Відділення банку використовують фронт-офісну систему JetB2 для виконання касових операцій, обслуговування кредитів та депозитів, відкриття поточних і карткових рахунків, підключення нових клієнтів, здійснення операцій з валютою (FX-угоди, SWIFT-перекази).

Впровадження проекту проходило в умовах чіткої узгодженості дій фахівців банку і компанії-розробника, що дозволило встановити перераховані вище системи на продуктивне середовище банку в оптимальні для проекту такого масштабу терміни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua